❤ Zaloguj się  KontaktBlogJPK   Druczek®Druczek® PROWarsztatPodatkiWszystkie programyPobierzZamów

NOWA Kopia elektroniczna EJ JPK

Od stycznia 2018 w programie dostępny będzie nowy wariant usługi EJ.

Przykładowy układ ścieżek i plików wyglądać będzie następująco:

C:\JZK
	pliki programu
	-> DANE
		-> MOJA FIRMA 
			dane wybranej tożsamości
			-> EJ
			-> XML
			-> PDF
			-> JPK
			-> e-Deklaracje
			-> mailing
				-> wysłane
			-> Kopia_Elektroniczna
		pliki wspólne
	-> JPK
	-> Deklaracje
	

W folderze bieżącej tożsamości znajdować się będą następujące podfoldery:

Należy zwrócić uwagę, że w ramach kopii zapasowej z programu tworzone będą teraz 2 pliki - jeden podstawowy plik danych, jak dotychczas, oraz drugi plik kopii zapasowej. Jeśli użytkownik użyje opcji zapisywania plików PDF lub Kopia_Elektroniczna w innej lokalizacji, pliki te NIE będą zachowywane w automatycznej kopii zapasowej - w tym wypadku należy samodzielnie dbać o backup. Pliki JZZ zostaną automatycznie usunięte. Synchronizacja między stanowiskami odbywać się będzie za pomocą usługi IPC + Named Pipe w Windows, w razie braku dostępu do tej usługi praca w sieci nie będzie dostępna. W folderze programu (np. c:\jzk) znajdować się będą następujące podfoldery (z podfolderami o nazwie tożsamości, z której dane zostały wygenerowane): Usunięte z programu zostaną funkcje techniczne, które stają się zbędne, na przykład możliwość edycji deklaracji przed drukowaniem oraz sama funkcja wydruku deklaracji - teraz wszystko odbywać się będzie za pomocą pliku XML, który w razie potrzeby można edytować samodzielnie za pomocą zwykłego Notatnika w Windows.
CO TO JEST EJ? EJ to kopia elektroniczna. Każdy tworzony dokument jest zapisywany w formacie gwarantującym jego zachowanie.

JAK DZIAŁA? Jeśli posiadasz wykupioną licencję EJ JPK, program tworzy dodatkowe kopie tworzonych dokumentów w wybranym przez Ciebie folderze.

KOPIA FAKTUR Każda wystawiana faktura zachowywana jest w pliku tekstowym, binarnym oraz w pliku PDF, tworząc razem kopię EJ_FA. Można dzięki temu zweryfikować integralność faktury, przywrócić ją w razie utraty oraz wydrukować kopię z pliku PDF.

PLIKI JPK (*Nowość w przygotowaniu) Program tworzy automatycznie dziennie i miesięczne pliki JPK_FA. Pliki JPK zapisywane są w wybranym przez Ciebie folderze folderze. W razie przyszłej kontroli skarbowej gotowe pliki będziesz miał od ręki.

BACKUP (*Nowość w przygotowaniu) Gotowe pliki kopii elektronicznej (EJ i JPK_FA) pakowane są w postaci archiwów ZIP. Możesz wysłać je na własny serwer FTPS, zapisać na nośniku USB lub na innym dysku. Zalecamy nagrywanie plików na płycie CD-ROM.

100 DNI GRATIS Jeszcze nie masz? Możesz bezpłatnie wypróbować nową Kopię Elektroniczną EJ JPK. Jeśli posiadasz ważną i opłaconą licencję na dowolny program JZK, zamów bezpłatną licencję próbną na 100 DNI. Aby zamówić, zaloguj się teraz. Oferta wyświetli się wyłącznie, jeśli posiadasz aktywną licencję i nie posiadasz jeszcze EJ.

Podstawowa Kopia Elektroniczna · Przepisy oraz informacje podatkowe · Zamów teraz Kopię Elektroniczną EJ JPK

Split payment · Wszystko o JPK · Harmonogram · Jak wysyłać JPK? · Gwarancja JPK · Co to jest JPK? · Na co uważać? · Wymiana danych · e-Deklaracje · ZUS · zmiany 2018 · ✔ check-lista

© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2018
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2018 · Wszelkie prawa zastrzeżone.

 Programy   JPK 2018   Nowy ZUS 2018 
 Druczek   Druczek PRO   Podatki 
 Branżowe:   Kancelaria   Mecenas   Szkoła   Warsztat   Serwis   Majster   Hotel   Lokator   Rolnik   Gabinet 
 Wszystko o JPK   Split payment   e-Deklaracje   zmiany 2018 
 Pliki do pobrania   Archiwum   Pomoc techniczna   Blog   Twoja licencja   Subskrypcja 
 Regon Online   Kody pocztowe   Kursy walut   Nasi klienci 
 Pomoc techniczna   Abonament serwisowy   Kopia EJ JPK   Kopia EJ Plus 
 O firmie   Regulamin   Cennik   Warunki licencji   Napisz do nas!   Kontakt