Druczek

×Druczek

Druczek PRO

Fakturzysta

Fakturzysta PRO

Podatki

Pakiet JZK

Gabinet

Hotel

Kancelaria

Lokator

Majster

Rolnik

Serwis

Szkoła

Warsztat

przyjazdyGTFS

Kontakt

Opis Wersje ▾Referencje Zamówienie Pobierz Baza wiedzy Kontakt    

×Zamówienie

Brzęczyszczykiewicz

Człowiek, który tak bardzo nie istnieje, że stał się przykładem dowodu osobistego. Niektórzy twierdzą, że zameldowany w Chrząszczyżewoszycach, poczta Łękołody, ale ta miejscowość też nie istnieje. Zobacz, co wiadomo o Brzęczyszczykiewiczu

Brzęczyszczykiewicz to całkiem dobry Pan Przykładowy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nieistniejący Brzęczyszczykiewicz prowadził fejkową Spółkę Fikcyjną. Na jej przykładzie pokażemy, jak lepiej wykorzystać programy Pakietu JZK. Na początek wystawimy fakturę.

Na przykładzie firmy Brzęczyszczykiewicz Spółka Fikcyjna pokażemy, jak lepiej wykorzystać Druczka, Fakturzystę i niektóre aplikacje branżowe Pakietu JZK.

Przerzucimy trochę sałaty w magazynie, przygotujemy z niej sałatkę na produkcji, wszystko sprzedamy na faktury, przygotujemy potem do tego rozliczenia, aż wpłynie kasa, po drodze rozliczymy podatki, zapłacimy ZUS i zrobimy jakiś JPK.

Gdy już ogarniemy podstawy, to zapiszemy sobie w terminarzu, żeby zrobić remanent. Poprowadzimy fikcyjny warsztat, gdzie serwisuje samochody, to może i będziemy mieć jakąś flotę, a potem może założymy mały hotel i wprowadzimy jakieś rezerwacje.

Zrobimy to, co użytkownicy aplikacji Pakietu JZK robią codziennie. Dołącz do nich!

Programy JZK · Pliki do pobrania · Dane firmy · Zaloguj się · Kontakt
Regulamin · Polityka prywatności · Licencja · Wymagania · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2020
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2020 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2020 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2020 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2020 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2020-08-06 08:25 #27.3 for 3.228.11.9 @ec2-3-228-11-9.compute-1.amazonaws.com