Programy i aplikacje → FAKTUROWANIE, MAŁA FIRMA Druczek 365

Druczek

Opis aplikacji Pakiety Referencje Zamów! Pobierz    

Baza WiedzyTechniczne WEBVIEW → Interfejs Edge WebView2 nie jest obsługiwany

Interfejs Edge WebView2 nie jest obsługiwany

Co oznacza komunikat, że taki interfejs nie jest obsługiwany? Jak poradzić sobie z tym błędem? Czemu nie działa zawartość aktywna?

Pakiet JZK 365 intensywnie korzysta z zawartości aktywnej. Ta zawartość wymaga rozszerzenia Edge WebView2 Runtime. To rozszerzenie instalowane jest automatycznie podczas instalacji Pakietu JZK 365. W razie potrzeby możesz je zainstalować ręcznie. » zobacz jak

Przy próbie uruchomienia zawartości aktywnej inicjowany jest interfejs do rozszerzenia Edge WebView2 Runtime. Jeśli inicjalizacja nie powiedzie się, zobaczysz komunikat podobny do tego:

    Jak poradzić sobie z tym błędem?

  1. Zrestartuj komputer Interfejs może nie zostać uruchomiony, jeśli komponenty systemowe są w trakcie aktualizacji.

  2. Zainstaluj oczekujące aktualizacje Jeśli komputer jest w trybie oczekiwania na ponowne uruchomienie po zainstalowaniu nowych aktualizacji, niektóre funkcje systemowe mogą nie działać prawidłowo.

  3. Zainstaluj rozszerzenie ręcznie Instalacja rozszerzenia Edge WebView2 Runtime jest prosta. » zobacz jak

Zobacz także

Brak dostępu do WebView2 w starszym systemie Windows Co oznacza, że grupa lub zasób nie jest w odpowiednim stanie, aby można było wykonać żądaną operację? Dlaczego nie mogę uruchomić programu w starszym systemie Windows?
Brakujący dodatek do funkcjonalności on-line Jak zainstalować brakujący dodatek do obsługi funkcjonalności on-line? Skąd wziąć WebView2 Edge Rruntime?
Instalacja rozszerzenia Edge WebView2 Runtime Jak działa instalacja rozszerzenia Edge WebView2 Runtime? Do czego jest mi to potrzebne?
Usuwanie cache Edge WebView2 Runtime Jak usunąć cache wbudowanej przeglądarki? Gdzie zapisywane są dane sesji?