OFERTA APLIKACJE ▾30 DNI GRATIS Zaloguj się i pobierz swoją licencję Baza wiedzy Zamów licencję z rabatem Pobierz najnowszą wersję aplikacji Kontakt z firmą KONTAKT

Druczek

Opis aplikacji Cennik Zamów! Pobierz Baza Wiedzy Pomoc    

×Zamówienie

Zamiana tożsamości lokalnej na sieciową


Jak udostępnić dane lokalne w sieci? Jak zamienić tożsamość lokalną sieciową?

Przy pracy w sieci jeden z komputerów pełni rolę serwera. Możesz na nim utworzyć tożsamość sieciową. » zobacz jak

Jeśli masz już dane, które chciałbyś wykorzystać w sieci, możesz przenieść je do tożsamości sieciowej. To bardzo proste:

1. Wykonaj kopię ZIP całego folderu dotychczasowej tożsamości lokalnej. » zobacz jak

Jest bardzo ważne, aby utworzyć archiwum ZIP tylko podfolderu tożsamości lokalnej. W pliku ZIP muszą być widoczne ścieżki podfolderów. Muszą to być ścieżki względne.

2. Utwórz nową, pustą tożsamość sieciową (» zobacz jak). Skonfiguruj ją tak, jak chcesz. Upewnij się, że działa. Zamknij program.

3. Otwórz folder tej tożsamości. Usuń plik jzk365.db. Upewnij się, że nie ma w tym folderze żadnych plików danych (np. FakturyX3.jzk).

4. Wypakuj do tego folderu kopię ZIP utworzoną w punkcie 1. Upewnij się teraz, że pojawił się plik jzk365.db oraz pliki danych (np. FakturyX3.jzk).

5. Uruchom aplikację. Twoje dane będą normalnie dostępne.

To jeszcze nie wszystko. Musisz sprawdzić wszystkie ustawienia w sieci. Program przechowuje ustawienia w sieci w różny sposób. » zobacz jak

6. Uruchom okno Administratora 365:

365 - Administracja 365 - Ustawienia

Przejrzyj wszystkie opcje. Upewnij się, że ścieżki zapisywania kopii zapasowych są sieciowe.

7. Uruchom okno ustawień aplikacji:

Opcje - Ustawienia aplikacji

Upewnij się, że wszystkie ścieżki są ustawione tak, jak chcesz, na przykład:


Część ustawień jest specyficzna dla konkretnego stanowiska w sieci, na przykład wybór drukarki do etykiet. Te ustawienia przechowywane są we wspólnej bazie danych. Ustawienia numeracji mogą być wspólne albo odrębne dla każdego stanowiska w sieci. Przejrzyj ustawienia na każdym komputerze w sieci i upewnij się, że są prawidłowe. » zobacz więcej

2020-11-04

tozsamosci sieci instalacja

· Pozostałe tematy
· Zamów Abonament Serwisowy
· Zaloguj się
Programy JZK · Pliki do pobrania · Zaloguj się · Kontakt
Zamówienia i płatności · Wymagania techniczne · Licencja ramowa · Polityka prywatności · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2021
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2021 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2021 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2021 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2021 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2021-08-03 09:56 #41.5 for 35.172.136.29 @ec2-35-172-136-29.compute-1.amazonaws.com