« 5 tożsamości NET praca w sieci »
Pakiety i funkcje365 tożsamości

Pakiet 365 tożsamości

Możliwość obsługi tożsamości. Każda tożsamość to firma i dane, niezależne od innych tożsamości.

Tożsamości

✓ Możliwość obsługi tożsamości
✓ Każda tożsamość to firma i dane, niezależne od innych tożsamości

Tożsamość

✓ Dane tożsamości: Dane firmy, ustawienia folderów przechowywania

Wybór tożsamości

✓ Wybór tożsamości na starcie programu

Przykładowe ekrany

TożsamościTożsamości
Dodatek 365 tożsamości to niezbędne narzędzie dla biura rachunkowego, które obsługuje wielu różnych klientów i musi rozliczać ich oddzielnie. Ten dodatek zapewnia możliwość utworzenia aż 365 niezależnych tożsamości w programie, co umożliwia skuteczną i dokładną obsługę każdego klienta indywidualnie.

Biura rachunkowe często mają wiele klientów, którzy mają różne potrzeby i wymagania. Dzięki dodatkowi 365 tożsamości, program obsługi staje się elastyczny i umożliwia tworzenie oddzielnych tożsamości dla każdego klienta. Każda tożsamość zawiera unikalne dane.

Księgując klientów można łatwo przełączać się między różnymi tożsamościami. Dzięki temu można uniknąć pomyłek, błędów lub mieszaniny danych między klientami. Każdy klient jest traktowany jako odrębna jednostka, co przekłada się na profesjonalizm i dokładność w pracy biura rachunkowego.

Biuro rachunkowe może łatwo przechowywać i zarządzać dokumentacją finansową dla każdego klienta w ramach jego własnej tożsamości. To pozwala na łatwe monitorowanie i śledzenie rozliczeń, a także tworzenie raportów i analiz dla każdego klienta niezależnie.

Dodatek 365 tożsamości jest niezastąpionym narzędziem dla biura rachunkowego, które pragnie zapewnić kompleksową obsługę i indywidualne podejście do swoich klientów. Daje elastyczność, precyzję i profesjonalizm w zarządzaniu różnymi tożsamościami i rozliczaniem klientów oddzielnie.

Po rozszerzeniu o obsługę JPK na żądanie otrzymujemy bardzo efektywny system wymiany danych z klientami. Wystarczy, że klient prześle plik JPK_FA ze swojego programu. Już nie trzeba przepisywać ręcznie faktur!

Kup teraz →pakiet 365 tożsamości

Historia taka, jak Twoja...

Wyobraź sobie, jak możesz wykorzystać opisane funkcje. Potem nam o tym opowiedz, na przykład tak: →

Napisz swoją historię! Wypróbuj pakiet 365 tożsamości i przekaż nam swoją opinię.

Nie zapomnij dopisać się do listy referencyjnej. Użytkownicy obecni na naszej liście referencyjnej korzystają z preferencyjnych warunków.

Rozszerzenie 365 tożsamości to niezwykle pomocne narzędzie, szczególnie w przypadku klientów korzystających z programu do fakturowania, takiego jak Fakturzysta 365.

Przesyłanie bazy danych klientów z programu fakturowania i automatyczne wklejanie jej do indywidualnej tożsamości jest absolutnie genialne. To oznacza, że nie muszę przepisywać danych ręcznie, co oszczędza mi ogromną ilość czasu i energii. Wystarczy, że klient przekaże mi bazę danych, a ja mogę bezpośrednio zaimportować ją do jego indywidualnej tożsamości w moim programie. Najczęściej wklejam tylko bazę faktur.

W przypadku innych klientów zachęcam ich do przesyłania plików JPK_FA. To też świetnie działa. Ile można przepisywać ręcznie?

Dzięki temu rozwiązaniu, wszystkie niezbędne informacje, takie jak dane klienta, informacje dotyczące faktur, płatności i inne szczegóły, są automatycznie dostępne i gotowe do dalszego przetwarzania. Jest to nie tylko niesamowicie wygodne, ale także minimalizuje ryzyko popełnienia błędów podczas przepisywania danych.

Rozszerzenie 365 tożsamości umożliwia mi skupienie się na istotnych zadaniach księgowych i zapewnia efektywność pracy.

Możliwość zarządzania aż 365 tożsamościami pozwala mi obsługiwać wielu klientów jednocześnie, a każdy z nich jest traktowany jako oddzielna jednostka.

Warto dokupić...

Pakiet 365 tożsamości jest zalecany dla następujących aplikacji: Księgowość VAT ST.

Aby rozszerzyć posiadaną licencję o pakiet 365 tożsamości z zachowaniem okresu ważności licencji, zaloguj się.

Możesz też po prostu nabyć licencję roczną na ten pakiet.Kup teraz →pakiet 365 tożsamości

Kup teraz →pakiet 365 tożsamości

Pakiet 365 tożsamości
Możliwość obsługi tożsamości. Każda tożsamość to firma i dane, niezależne od innych tożsamości.