Warszawa
ELEKTRONIKA Marek Świtalski
Wydawnictwo Jacek Romanowski
PAKT Krzysztof Adamski
Plus-Minus Ewa Kmoch
Sławomir Kamiński
Andrzej Żmirek Ochrona Przeciwpożarowa
VETRO Stanisław Żurawski
KARANDASZ s.c. B. Kulesza-Damaziak, K. Damaziak
D&D Communication Marzena Domańska-Sadynica
EXPLONAFT Sp. z o.o.
Klub Sportowy Tebek
Pecomex
RoboComp Robert Michał Nasuciński
Gastro Team Tomasz Kuranowski
Glob Kon-Wit Polska Organizacja Odzysku SA
ALICJA COLLECTION Tomasz Wiraszka
P.H. Barteks Wiesław Dębczak
Agencja TRIADA Zbigniew Dobrosz
AGA-LABOR S.C. Jan Gonstał, Lidia Gonstał
Mj Systems-Systemy Informatyczne Michał Jeziorski
HOTEX Hotkowski Robert
Kancelaria Rzeczoznawców Motoryzacyjnych i Majątkowych S.C
Stowarzyszenie Wydawców Katolickich
NZOZ VILLA NOVA DENTAL CLINIC KIWORKOWA SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZY STOMATOLOGÓW
TOMAG Tomasz Łukasiewicz
GEOMAREX Geodezja i Kartografia Marek Sobociński
Jolanta Waśniewska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BALZA Robert Łabuś
LAB-ROD s.c. Wiesława Dobrowolska, Sławomir Dobrowolski
Kancelaria Adwokacka Andrzej Terlecki
Przedsiębiorstwo Usługowe Elektrycy 91 Marek Nowak
ALARM SERVICE Marek Żmijewski
Plus3-Architekci Sp. z o.o.
Tefim Spółka z o.o.
Biuro Usług Księgowo-Biurowych Anna Madejska
Kościół Ewangelicko-Augsburski w RP
POLSKIE BADANIA INTERNETU Sp. z o.o.
Asia Travel Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
P.S.T.R.Z. Bojan Joanna Bonisławska
Usługi Ślusarskie Janusz Nawrocki
ESTIM Consulting Rudniccy s.j.
ŁUKSPORT Adam Pazdyka
EUROTEL Ryszard Mazurkiewicz
Fundacja Im. Prymasa Tysiąclecia
Tespol Agencja Handlowa Sławomir Jędrzejak
FELIKS IT Serwis Roman Janas
Związek Zawodowy Maszynistów Kolejowych w Polsce
EUROSYSTEM Jarosław Śleszyński
Trans-Żak Marzena Zaczek
Nasze Sklepy Sp. z o.o.
PHZ Polcomit Julitta Podkay-Tymińska
English Language Activator Elżbieta Kwiatkowska
Media On Sp. z o.o. Sp. komandytowa
KADROLUX Zarządzanie Nieruchomościami
TOP-FOL Luiza Jankowska
Pracownia Kaliente Grzegorz Gałecki
BaKo mgr inż. Zbigniew Banasik
Stowarzyszenie Producentów Betonów
Pracownia Protetyczna Maciej Wądołkowski
Forex Stanisław Krzypkowski
Mitar Jan Dąbrowa
Leadproject.Pl s.c. Klaudiusz Pelc Marcin Bąk
FHU Krzysztof Rojkowski
Galban Zdzisław, Michał i Tomasz Bańkowscy Spółka Jawna
Viktorio Witold Wrzosek
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcus-Graf Marek Dworzyński
WebReklama Marek Goplański
LIGHT Usługi Oświetleniowe Piotr Joel
Albert Production Agnieszka Alber, Maciej Trzciński Sp. j.
Spółdzielnia Mieszkaniowa PAX
PPHU Mikro Tadeusz Jasionowski
Emel PPH s.c.
PPHU MIRMAR Mirosław Rzepliński
Mykey Networks PHU Michał Świderek
Łomianki
JOINER s.c. Jolanta Dziewulska, Krzysztof Jaworski
Internet Business System s.c. Jarosław Ufel, Jakub Skowroński
Józefów
AQUA-NET Wojciech Konopka
P.P.U.H. Henryk
Wiązowna
KOPROM Roman Kopeć
Konstancin-Jeziorna
PERFORMA Maciej Sobczyk
Grójec
Tradex P.P.H.U. Zygmunt Szwech
Pruszków-Parzniew
PPHU OLMAJ Sławomir Majewski
Pruszków
EL-INST Adam Przybysz
Stowarzyszenie Kupców Polskich Przyjazny Sklep
Komorów
ANZA Środki czystości Andrzej Zawistowski
Michałowice
TEB Polska sp. z o.o.
P.P.U.H. WiK Zawadka Sp. j.
Piastów
Inżynieria Budowlana Tarnowski Marek
PHU Okmar Ewa Haberka
Błonie
BUCH-CAR Rafał Buchcar
BEMIX Piotr Kołodziejczak
Ciechanów
Firma Budowlana BUDMARK Marek i Zbigniew Marchlińscy Spółka jawna
Siedlce
Jerzy Gadomski-Obsługa Inwestycji, Projektowanie i Ekspertyzy Konstrukcyjno-Budowlane
KONSERWACJA Budynków Mieszkalnych Helena Bartnik
GLOBAL CENTER Karol Jastrzębski
Łosice
Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Dołęgowski
Olsztyn
Alarm Serwis s.c. Olsztyn
Przedsiębiorstwo ELEKTRO-INSTAL Sp. z o.o. w likwidacji
MAZANEK-PODHORODECKI Firma Budowlana Spółka Jawna
Ei Media Ewa Piotrkowska
Edex Edmund Złotkowski
Morąg
Zakład Usługowo-Handlowy DITAL Dariusz Jasiak
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja, Alicja Kulesza-Gulczyńska
Braniewo
Usługi Kominiarskie Roman Sarnowski
Frombork
Muzeum Mikołaja Kopernika
Białystok
D3 Studio Wiesław Lewandowski
PEU SKIMAR Janusz Sadowski
Biuro Rachunkowe ANMAR S.C. M. Brzostowska, A. Zubrycka
Hajnówka
MS TECHNIKA GRZEWCZA s.c. Jerzy Mieczyński Alina Stepaniuk
Lublin
FRESKO Leszek Juchkiewicz
Oginski Group Wojciech Ogiński
KLASTMED Grzegorz Żuchnik
MYDERM LABORATORIES SP. Z O.O.
Biuro Detektywistyczne Mirosław Flis
Biała Podlaska
ELREMET Spółdzielnia Inwalidów
Adam Gembski
Arkadiusz Wiński AW P.U.H.
Zamość
Prima s.c. Krawiec Zdzisława, Krawiec Piotr
SERVICE APARATURY KONTROLNO-POMIAROWEJ i AUTOMATYKI MARIAN RYCAJ
Zakład Ślusarski Władysław Rak
Zakład Usługowy Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki Robert Świderski
Tomaszów Lubelski
Zakład Usługowo Handlowy TREBOR Robert Kielar
Tomaszowski Dom Kultury
Kraśnik
BUDOTECHNIKA Karine Dziedzic, Jacek Majewski s.j.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Puławy
KOSZTBUD Biuro Kosztorysowania Robót i Nadzoru Budowlanego Janusz A. Kultys
P.R.M. ReMo Sp. z o.o.
Kielce
Litwin Junior Advertising Agencja Reklamowa Piotr Litwin
Zakład Zduńsko-Murarski Jacek Tetelewski
ECHO Aparaty Słuchowe Małgorzata Lis w Kielcach
Radom
Ewa Żak Konsulting
EL-HELU Robert Zięba
MK Podłogi Monika Kostecka
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe POLISA Magdalena Koptas
Tadeusz Rembisz TAD-RADIO-TEL-ALARM
Dars Cosmetics
Biuro Rachunkowe
Stopnica
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Węglopol Janusz Chlasta
Włoszczowa
PRESSPRINT Piotr Góral
Jarosław Czechowski Zarządzanie Nieruchomościami
Radków
P.P.H.U. Sklep Spożywczo Przemysłowy Minda Włodzimierz
Kraków
MAREK WLAZŁO ZAKŁAD INSTALACJI WOD-KAN-GAZ-C.O.-AKPiA I ELEKTRYKA
F.P. Błysk Leszek Gzyl
OGRÓD-SYSTEM Zakład Konserwacji Zieleni inż. L.M.Król
Firma Polabus, Firma GATA Andrzej Miszkiel
DKKMED s.c. K. Kucab, W. Frączek
Grupa Konsultingowo-Usługowa 2000 s.c.
Granmar Sp. z o.o.
URBIS Zarządzanie i Administracja Nieruchomości Bożenna Urbańska-Smoląg
Usługi Administracyjne Kurczab-Sojka s.c.
Greg International Sp. z o.o.
RECKLI Polska Jerzy Wójcik
Maserri
Arkadia Rafał Żabiński
Adam Zygmunt FPHU AEEM
Firma Usługowo Transportowa Jan Mazur
Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski
FPUH WEKTOR Robert Wiśniewski, Piotr Wojnar
Biuro Usług Wydawniczo-Muzycznych Maciej Michalik
Alwernia
Prywatna Praktyka Stomatologiczna s.c. Lek. Stom. Jacek Laszczak, Lek. Stom. Anna Laszczak
Oświęcim-Rajsko
Firma Kościelnik s.c. Grzegorz Kościelnik, Łukasz Kościelnik
Jawiszowice
F.H.U. LEWIMAR Wiesława Jasek
Kęty
Firma Handlowa BIS-MET Stanisław Borkowski Zakład: ul. Fabryczna 6, 34-120 Andrychów
Iwkowa
Andrzej Jodłowski Zakład Projektowo-Usługowy
Tarnów
Adamtel Adam Kipiel
S-CAN Wydawnictwo s.c.
Andrychów
Firma Handlowo Usługowa CHMUREX Rafał Chmura
Rajcza
PPHU JOANNA Helena Lach
Kasinka Mała
PRO-BUD-NAD Józef Stożek
Rzeszów
MONKA Grzegorz Kostek
Biuro Ekspertyz Kryminalistyczno-Technicznych mgr inż. Mariusz Perenc
Salon Muzyczny GAMA Anna Łysek
Zakład Usługowy ELPRO-Jerzy Kubiński
Firma Usługowa Instalatorstwo i Pomiary Elektryczne Lesław Najda
Firma Usługowo-Handlowa Transmark Marek Dziedzic
Brzozów
Usługi Obsługi Biurowej
Łańcut
Polybag Marta Hadała
Zakład Teleradiotechniki Tomasz Krupa
Firma Usługowo-Handlowa Markpol-Bruk Marek Strzępka
Nisko
KARNATECH Andrzej Karnat
Zakład Produkcyjno-Usługowy ELEKTRA Andrzej Fiut
Stalowa Wola
Przedsiebiorstwo Budowlane Stalmost Sp. Zo.o
Sklep Sportowy ,,Maraton Dorota Sowa Sp.j.
Krosno
A.Z.U.H. Vito-Serwis AGD Witold Czekaj
POLANKA.NET Piotr Grzebień
Biuro Rachunkowe Andrzej Jaguszewski
Mielec
F.H.U. QUATTRO Grzegorz Barglik
Katowice
Zakład Usługowy Dezynsekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji mgr Roman Piernikarczyk
EURO-MEBLE Małgorzata Masłoń
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe POLY SPORT Zbigniew Twardowski
Firma Usługowo-Handlowa BEMA Maciej Pelc
Moto-Sowa Sowiński Zbigniew
RoMedia-Art Barbara Radoszewska, Karol Ziemiec Spółka Jawna
Neon Irsa S.C. Michał Miłosz Łankiewicz
Agencja Ochrony Osób i Mienia ,,PARASOL-Waldemar PRÓCHNIEWICZ
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOBEX Marcin Kobel
Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp.j.
Nieregularny Przewóz Ładunków Stanisław Gumieniak
Dąbrowa Górnicza
Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Jan Stępień
FHPU DREW-PAT Tartak Tomasz Fujara
ALMA Marian Surowiec
PBM REMEXBUD Piekarski, Karolak Spółka Jawna
Pw Carbotech Sylwia Korzeniewska
Firma Produkcyjno Handlowa GLASPAK Adrian Widera
Ruda Śląska
Kompleksowe Usługi Elektryczne SEGIET Jan
Zabrze
Serwis Techniki Medycznej s.c. Zakrzewski A., Pancerz K.
Bytom
JASTA Mgr Inż. Stanisław Jabłoński
Jarmarki Śląskie Marek Kijak
PIW ATRONIK-2 s.c. Joanna Galas & Marek Galas
Zakład Stolarski J. Makowski
Częstochowa
Kancelaria Radców Prawnych Beza, Biewald spółka partnerska z siedzibą w Częstochowie
F.H.P.U. KOMARNICKI Mariusz Komarnicki
Escreo Magdalena Pytlas
Marcin Szpądrowski
Ogrodzieniec
PPUH Interram Romuald Kubiczek
Lubliniec
P.P.H.U. WOLANTEX Halina Wolna
PPB PRO-BUD Wiesław Kowalski
P.P.H.U. OLTRANS Bożena Lech
Góra
Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska Mariusz Hachuł
Bielsko-Biała
MAT-Machlowski, Then-Projektowanie, Nadzór, Ekspertyzy w Budownictwie-Spółka Jawna.
Vilgo Polska Paweł Fojcik
Zakład Usługowo-Handlowy Elster Spółka Cywilna Roch Zawadzki, Tadeusz Foks
Wisła
Usługi Pralnicze Adam Kulej
Bestwina
P.P.H. HYDRO-SRB Stanisław Krzyżak
Gliwice
Eri Serwis Krzewniak Antoni
Electronic Power Systems Sp.z o.o.
PirxNet Grzegorz Białas
Pyskowice
STAR-TIG Andrzej Makowski
Rybnik
P.H.U. Alpex Piotr Beer
Wydawnictwo Eurosprinter Arkadiusz Palla
Opole
D-Lan Postępska-Damek Bożena
Kuria Diecezjalna
Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury Xaverianum
PHU Szron Bis Krzysztof Rother
Opolskie Centrum Usługowe OMEGA Sp. J. A. Krasnopolski i spółka
Firma Transportowo-Usługowa WOTRANS Krzysztof Woźny
Górki
Adam Michniewicz Adr Ekspert
Kujakowice Górne
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywiźnie
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Łowkowicach
Kędzierzyn Koźle
Termosystem S.C. Z. Zieliński, J. Dzialuk, K. Gogolin
Kędzierzyn-Koźle
Quad. Pracownia Projektowa
Kancelaria Radcy Prawnego Marek Harz
Wrocław
Nasta F.H.U. Nawój Sławomir
Biuro Architektoniczne Bzdęga-Wiśniewski Sp. z o.o.
PBK Odnowa Waldemar Lewera Jolanta Lewera s.c.
Włodzimierz Ułasewicz ARYS Zakład Szkoleniowo-Usługowy
Control Data System Rafał Boruszak
Ochotnicza Straż Pożarna Oddział Ratownictwa Wodnego we Wrocławiu
Polska Press Sp. z o.o. 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 45, Oddział we Wrocławiu
Complan sp.jawna Tomasz Głuszko, Dariusz Pacyna
P.H.U. STARMET Mieczysław Gębski
Jaro-Sekt Ochrona Przed Szkodnikami
Natalia Kordas-Płatek Promart Agencja Reklamowa
TAROM Tarnowski Roman
WEB2NET Katarzyna Bednarska
Eko Sewer System Sławomir Sikora
AGBUD PPHU Grzegorz Kołodziejski
Związek Karaimów Polskich
Netsystem Krzysztof Najdzionek
Metal-System sp. z o.o. Oddział Wrocław
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Instalacyjnych Józef Warzecha
Zakład Zwalczania Szkodników w Higienie Sanitarnej i Zbożowej Zygmunt Jaroszewski
Prusice
Gospodarstwo Rolne Ilona Durbajło
Jelcz-Laskowice
ACON Grzegorz Demianiuk
Milicz
Biuro Podróży MAGDALENA Magdalena Ciupak
Oleśnica
Drukarnia Urdruk Paweł Urbanowicz
Biuro Usług Turystycznych OPAL Krystyna Ladżyńska
BEVEL Meble Mariusz Żyszkiewicz
Świdnica
ELDOMIK Sławomir Zerka
Strzegom
Ada Granit Dariusz Kusiak
Wałbrzych
WOLAN Produkcja i Montaż Wkładów Kominowych Mariusz Wolski
Lubawka
Ignum Paweł Maszczak
Jelenia Góra
Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe AURA 24
Zarządzanie Nieruchomościami Biuro-Bud Krzysztof Tkaczuk
Łomnica
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe QUASAR Jerzy Borys
Legnica
Firma Strą-Gaz Wiesław Strączek
Mirsk
Firma Elektryczna ZETHA Zbigniew Hajduczenia
Firma Budowlano-Instalacyjna Hemax-Mulik Technika Grzewcza i Sanitarna Marek Mulik
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych HEMAX Henryk Wasilewski
Bolesławiec
Zakład Robót Geologiczno-Wiertniczych Jacek Kielar
Lubań Śląski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRAK Stanisław Leszczyński
Poznań
Instalatorstwo Elektryczne i Pomiary Kontrolne Marek Świątek
Kancelaria Radców Prawnych S.C. Adrzej Brzóska, Zbigniew Jurga
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Zbigniew Bera
P.U. FLESZ Piotr Liczbiński
MIKRUS Stefan Wawdysz
Celiko S.A.
P.H.U. Błysk Andrzej Nekanda-Trepka
190 Wojciech Kozłowski
SMBDJ Ławica-Zachód
WEGA Przemysław Miklasiewicz
Agencja LETUS Lidia Taborowska
ProLogo Maciej Nowak
Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze POLPROJEKT Sp. z o.o.
Ireneusz Nadstoga Geodeta Uprawniony Nr 7466
Firma Usługowa Naprawa Aparatury Medycznej
Alsi Serwis Sp. z o. o.
Kancelaria Adwokacka Andrzej Maciejewski
DCS Domestic Courier Service Sp. z o.o.
Nieruchomości WESS Roma Wesołowska
Kórnik
PRODUKCJA ETYKIET J&M WARDEŃSCY spółka jawna
Puszczykowo
Elektro-Chem Henryk Szawelski
Anna Szawelska Kancelaria Radcy Prawnego
BV Format s.c.Piotr Bączkowski, Ewa Bączkowska
Przeźmierowo
Far East Connection Beata Majzoub
Kłecko
TRACKER-WULKANIZACJA s.c. Paweł Wojtczak I Michał Wojtczak
Strzałkowo
Zakład Eksploatacji I Wykonawstwa Wodociągów I Kanalizacji Stanisław Ziołkiewicz
Kramsk
Zakład Studniarski Janusz Gruberski
Ostrów Wielkopolski
Tomidan Tomasz Mąkosza
Kępno
SANGAZBUD BIS Michał Frąszczak
Leszno
Drukarnia HAF sp. cyw. Hanna i Aleksander Florczak
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Spec. Chir. Marek Błażejewski
Wolsztyn
Zakład Instalacyjny Tadeusz Rogoziński
Sieraków
REKLAMY-CHOJAN Alicja Chojan
Oborniki
Zakład Ogólnobudowlany Adam Woźniak
Ujście
Rzeźnia Drobiu Jolanta Bajon
Świebodzin
Atelier Architektury Paweł Potok
Gorzów Wielkopolski
Biuro Rachunkowe PHU CONFIG.SAM Jan Suchecki
Biuro Handlowo Usługowe EUROIMPEX Kamil Nadolny
Skwierzyna
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KOLIS Lech Kolis
Kożuchów
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe J.G. Michał Górski
Szprotawa
PH-U BOSTA-SYSTEM Sp.j. B. S. Lipiak
Lubsko
Zakład Dekarski Usługi Ogólnobudowalane Krzysztof
Rzepin
Zakład Usługowo-Handlowy Jerzy Sularz
Ośno Lubuskie
PRZYBORSKI Sp. z o.o.
Szczecin
MZ Serwis Mariusz Zych
WELAMA Ewa Chrobrowska
Zakład Badania Wód i Ścieków
Profil s.c. A.Szutowicz, A.Olik, B. Szutowicz
Firma Usługowo Projektowa MARPROJ Mariusz Wojciechowski
Vela s.j. Usługi Transportowe Danuta i Marek Chrzanowscy
Usługi Księgowe Robert Andrzej Napierała
Goleniów
Zakład Konserwacji i Eksploatacji Urządzeń Melioracyjnych Zenobiusz Złoty
Usługi Transportowe Jędraszek Andrzej
PW J.P.A. Jerzy Dąbrowski
Świnoujście
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REMOBLOK Andrzej Szmidla
Stargard
Ireneusz Jabłonka
Koszalin
Przedsiębiorstwo MONITOR Piotr Maziarz, Piotr Renczyński
Geodet s.c. W. Bala E. Bala
Siemianice
EKSPERT-Marketing, Promocja Andrzej Szczepański
Czarne
Usługi Transportowe Piotr Wolski
Złotów
Zakład Stolarski Kazimierz Dorsch
Świdwin
Agroobsługa Roman Ogrodnik
Biały Bór
Zenon Myc Firma Handlowo-Usługowa
Silnowo
PHU SMOLARSKI Wiesław Smolarski w spadku
Drawsko Pomorskie
ZDROWIE sp. z o.o.
Gdańsk
Kogotest s.c. Paulina Zajadło-Węglarz, Sławomir Węglarz
Biuro Rachunkowe Małgorzata Lisiewicz
Zakład Usługowo-Handlowy DAMIR Mirosław Kurowski
Arpro Pracownia Projektowa Sp. z o.o
Wydawnictwo Podkowa Sp. J.
F.U.H. ASSET Jerzy Mankiewicz
Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych
WAK SOL Adam Dudziński
TECHTRON Marcin Inatlewski
P.H.U. Tomasz Gromżyński
Agencja Usług Elektronicznych Zdzisław Moritz
Waldiz Waldemar Zboina
Biuro Handlowe MARTEX Teresa Marzec
PUH EMI Henryk Surowiec
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Zarząd Główny
Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne Kolegium Gdańskie
The Teacher Tomasz Płoszaj
Gdynia
Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TECHNOMOR T. Dąbek i J. Litzbarska Sp.j.
Pphu Maj-Plast Monika Bijowska
Mirosław Wojnałowicz CARGO LINE
UR-BUD Janusz Urbanowski
Apartprojekt Przemysław Czerwiński
ABAKUS Sp.z o.o.
Pogórze
GEO-WEST Henryk Zachodni
Przedsiębiorstwo TORAS Tomasz Raszyk
GDYNIA
Gdyński Klub Koszykówki ARKA Spółka Akcyjna
Elbląg
Usługi Informatyczne NETBIT Jarosław Pietryka
Kwidzyn
Transport Zarobkowy Samochodem Ciężarowym Izabela & Wiesław Golańscy sc
Pruszcz Gdański
MOD-PLUS Arkadiusz Węcłowski
Misiolina
Pelplin
Sklep Przy Katedrze Kapituły Katedralnej Pelplińskiej
P.U.H.T. JARO Jarosław Kocur
Przyjaźń
EUROAMBER Sylwester Szyłów
Sierakowice
Reklama4You Paweł Bladowski
Przedsiębiorstwo Hydro-Serwis Stanisław Mielewczyk
Wąglikowice
Firma Transportowo-Handlowa Zenon Weis
Gniewino
Wspólnota Mieszkaniowa Bloku Nr 9 na Osiedlu XXX lecia w Gniewinie
MASTER CORGIPS Leszek Sosnowski
Lębork
Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych SURVEYOR D. Białoskórski, S. Gorloff
Włocławek
ZPUH Seba Tadeusz Świątek
Biuro Handlowo-Usługowe FART Siemiński Krzysztof
Zakład Usług Teletechnicznych Paweł Szczap
Przedsiębiorstwo-Południe Krzysztof Postawka
Kowal
Montex A.Safandowski, J. Górski, R. Kuropatwiński Sp. j.
Gniewkowo
JKB Jerzy Kaźmierski
Radziejów
Przedsiębiorstwo Handlowe AGROMAX Ewa Szczerbiak
Żnin
Gmina Żnin
Przedsiębiorstwo Remontowo- Montażowo- Usługowe INWEST-REM Monika Kałamajska
Firma Produkcyjno-Handlowa ROLBUD Andrzej Igła
Nakło nad Notecią
PHU Dawexpol Kazimierz Figiel
Andrzej Mazurek Elektronak
Tuchola
Handel Spożywczo-Przemysłowy Jacek Orłowski
Łódź
Kancelaria Radcy Prawnego Monika Kłeczek
PHU ELEKTRO-SYSTEM s.c. JAROSŁAW DOMINIK, ŁUKASZ KOŁODZIEJCZAK
P.P.H.U. DMS Danuta Domeracka
Radek-Grzanka Kancelaria adwokacka P.Radek, M.Grzanka Sp.j.
Pracownia Projektowa Inżynierii Lądowej RONDO Irena Palińska, Paweł Sobczyk
Up Krasuska Katarzyna
Zakład Szklarski Jarosław Kobierski
Promaison
Rzgów
Bistro Przejazd Maria Wrona
Brzeziny
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marian Brodecki
Aleksandrów Łódzki
Zakład Usługowo-Handlowy Juhen
Tuszyn
Amb Services Sp. z o.o.
Żelechów
KRB Kierowanie Robotami Budowlanymi Krzysztof Gozdek
Smardzewice
Prywatny Gabinet Lekarski Jacek Lejko
Kleszczów
Energia-Logistyka Jakub Jędrzejczyk
Łask
Wspólnota Mieszkaniowa NIERUCHOMOŚĆ WRÓBLEWSKIEGO 5
Łowicz
PPHU MEBEL PROJEKT Grzegorz Salamon
Nieborów
Energosieć Kazimierz Skowroński
Sulejówek
Gójski Piotr
EWK Maja Wojciech Karaś
Warszawa 145
GenPol Tomasz Nitsch
Łady
Mat-Trans Tomasz Wielgus
Ząbki
GEO-INWENT Jarosław Szczepocki
Ikar Leszek Gidelski
Legionowo
Centrum Szkolenia Kadr Oświatowych
Pedeef Tomasz Łaba
Nieporęt
Red-Pol Janusz Redlin
Carpe Diem s.c. Małgorzata Kowal, Krzysztof Moczydłowski
Pomiechówek
Marek Drzazgowski
Zagościniec
WWM s.c. Artur Wawrzeńczyk, Sebastian Mata
Leśniakowizna
F.H.U. Clean World Marek Woch
Lipinki
Wal Trans Robert Waldemar Olszewski
Radzymin
PEKASAN Krzysztof Przetacki
Pogorzel
ZHU Tomasz Jasztal
Piaseczno
SOLIDA Food sp. z o.o.
Lesznowola
EDUKA-FRSK Sp.z o.o.
Parcela
DEKPOL Krzysztof Michnowski
Milanówek
B. W. Wiśniewscy sp. jawna
Stara Wieś
TKM Serwis s.c. Halina Marek Godlewscy
Pułtusk
Usługi Ubezpieczeniowe Andrzej Pergół
Kadzidło
Uslugi Transportowe Handel,Budowa,Remonty Janusz Szlachetka
Jabłonna Lacka
PROFESSIONAL Łukasz Karpiej
Dęblin
TED BAGS Usługi Komunalne Jarosław Wieczorek
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe inż. Michał Zieliński
Stężyca
Zakład Usług EIP ELDAR Marek Mikusek
Płońsk
Hydrosanit Tomasz Urbański
Bieżuń
AGA Agnieszka Krajnik
Płock
PPHU Centrum Języków Obcych-YLC s.c.
Łąck
Zakład Produkcyjno-Usługowy Stanisław Pałczyński
Kętrzyn
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MediCor Krzysztof Wronisz
Giżycko
Spółdzielnia Wielobranżowa NIEGOCIN
Mrągowo
Usługi Doradcze Mgr Inż. Wojciech Kowalczyk
Szczytno
Usługi Projektowe i Nadzór Budowlany Branży Elektrycznej Adam Szczepaniak
Jedwabno
Mazurskie Grzybki Sp. z o.o.
Rybno
Usługi Geodezyjno-Kartograficzne PRYZMAT s.c. K. Świniarski P. Gurgielewicz
Łukta
PHU STAN Andrzej Stańczak
Pieniężno
P.W. AGROKOMPLEKS Krzysztof Świniarski
Prostki
Zakład Cukierniczy EWA Maciorowski Andrzej
Mełgiew
PPHU KARMET Ryszard Karpowicz
Spiczyn
Gospodarstwo Szkółkarskie Tadeusz Szpakowski
Chełm
AC TRUCK Dariusz Kędzierawski
Sawin
Kompleksowe Usługi Prac Leśnych Jan Michalski
Hrubieszów
WERBET Zakład Budowy Dróg Ryszard Czajkowski
Tomaszów Lub
Biuro Inżynierskie Matej & Matej s.c. E.Matej B.Matej
Janów Lubelski
ZURT-Naprawa i Sprzedaż Sprzętu RTV i AGD
Opole Lubelskie
Jackowski Mirosław
Poniatowa
P.P.U. Mag-Pol Paweł Lisiak
Morawica
Jerzy Krężelewski Tangere Wycena Nieruchomości
Sitkówka-Nowiny
Przedsiębiorstwo Obsługi Przemysłu KRS Sp. z o.o.
Skarżysko-Kamienna
SKbit Sebastian Miernik
Przedsiębiorstwo Trans-Beat Grzegorz Misiołek
Końskie
Usługowy Zakład Modelarstwa Odlewniczego Rafał Węgierek
Iwaniska
PPHU Pietrzyk Andrzej Iwaniska ul. Klimontowska 3
Sandomierz
Sandomiria Bokwa&Bokwa Sp. Jawna
Busko-Zdrój
P.P.H.U. POLFRUCT Sp. Jawna
Rytwiany
N3T Ryszard Ufel
Skalbmierz
Firma Transportowa Adam Szczurek
Wolbrom
F.H.U.P. Elitech-2 s.c.
Skomielna Biała
Zakład PUH ELREMOT Ryszard Macioł
Brzeszcze
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GEOCEN Paweł Formas
Wierzchosławice
Firma Handlowo-Usługowa Arkadiusz Habel
Dąbrowa Tarnowska
Firma Handlowo-Usługowa Ajasoft2 Teresa Janiszewska
Nowy Sącz
Elektris Technika Grzewcza i Klimatyzacja Marek Zwoliński
AGENCJA PROJEKTOWA A-4 Smaga i Wspólnicy Sp.Jawna
Stary Sącz
Transport Ciężarowy Tadeusz Pietrzak
Rytro
Prace Wysokościowe Tomasiak Bogdan Tomasiak
iPolska Grzegorz Gumulak
Brzeźnica
PHU Meritum S.C. A. Żurek i Spółka
Żywiec
BDE Wiesław Augustynowicz
Nowy Targ
Transport Krajowy i Zagraniczny Kazimierz Bukowski
Czarny Dunajec
Zaklad Stolarski PROFIL Tylka Stanisław
Rabka
Wspólnota Mieszkaniowa Budynku przy ulicy Polnej 3a
Nowa Sarzyna
PPHU SAHARA Jan Garbacik
Jasło
ENERO S.c. Włodzimierz Pietraszek, Ewa Pietraszek Usługi Projektowe
Gorlice
Informatyczna Firma Usługowo-Handlowa SYS-JAN Przybyło Janusz
Lesko
TELESCOMP Firma Handlowo-Usługowa Ryszard Podgórski
Tarnobrzeg
Sąd Okręgowy
Siemianowice Śląskie
PHU WIGA Gawron Witold
P.P.H.Zamont Marcin Zawada
Sosnowiec
P.W.M.Alicja Alicja Kozak
Czeladż
P.P.U.H. MAFA Grzegorz Materny
Mysłowice
Carbospaw s.c. Katarzyna Draga, Bogdan Dziedzic
Popów
Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach
Zakład Handlowo Usługowy Bożena Kowalik
Kamyk
P.P.H.U Druk-Allegro s.c.
Czestochowa
Revoltec s.c.
Psary
K.B.S. DIAMENT-SERWIS Mirosław Kupiński, Grzegorz Stróż Spółka Jawna
Tarnowskie Góry
Usługi Medyczne Śródmieście Spółka z o.o.
NUR-MED Stanisław Piechowiak
Mikołów
Kamińska Iwona Iwa-Trans
Czaniec
G Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Cieszyn
VOCABIS mgr Grzegorz Mysiński
Żory
E.J.M. Geisha Emilia Miziur
Rydułtowy
Agencja Pro Media Turek Krzysztof
Jastrzębie Zdrój
Juchnik Krystyna Firma Handlowa Neptun 2
Głogówek
P.T.H. Export-Import Roland Kurspiot
Nysa
Zakład Usług Budowlanych Józef Lis
Głuchołazy
Z.P.U.H. WALCOGWINT Ewa Czernecka
Tyniec Nad Ślęzą
Gospodarstwo Rolne Mariusz Orfin
Zawonia
Zakład Ogólnobudowlany Instalacji Sanitarnej CO i Gazowej Jasiński Robert
Oborniki Śl.
PHU INTEREXE Marcin Rybka
Oława
Usługi BHP Marian Tatar
Środa Śląska
Usługi Fotograficzno-Reklamowe ROLAND Wiktor Kalita
Kamienna Góra
ITS Paweł Popowicz
Jelenia Góra
P.H.U Volta s.c Andrzej Kamyszek, Wojciech Chadaj
Chocianów
MEGPOL Pielech Jan
Chojnów
Bud-Mech Eugeniusz Krzywiecki
Lubin
APAMOD Autorska Pracownia Architektoniczna Józef Kordas
Lubań
Pracownia Projektowa ATA Soczyński Mirosław
PHP Wektor Agnieszka Sawicka
Suchy las
PJS COMFORT Przemysław Jarzyniewski
Stęszewko
Błochowiak Jachimowicz Liliana Szkoła Jazdy Konnej Liljówka
Swarzędz
Biuro Finansowo-Rachunkowe Marta Nagórska
Luboń
Present-Service Sp. z o.o. Sp. K.
Firma Handlowo-Usługowa MADA Adam Franek
Mosina
Mosiński Ośrodek Kultury
Rokietnica
ULTRA Dariusz Waligóra
Mieścisko
PPHU Władex Władysław Rudzki
Września
Cech Rzemiosł Różnych we Wrześni
Słupca
PBUH DOM-BUD Andrzej Świderski
Konin
B.Z.I. i A. MULTISYSTEM Mariusz Niewiadomski
Kleczew
EM & AM Marek Matuszak
Koło
P.H.U. KLIMAR Marzena Stroiwąs
Sompolno
PIEKARNIA Wyrób-Sprzedaż Jan Staszak
Kalisz
Usługi Optyczne Nowak i Jędras
Tulce
P.H. JANINEX Waldemar Janikowski SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW, CIĄGNIKÓW, MASZYN I SPRZĘTU ROLNICZEGO
Golina
PASSION DESIGN Mikołaj Szymkowiak
Sośnie
Usługi Transportowe Wyrób w Drewnie Henryk Mensfeld
Bralin
Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej MEDICA
Krzywiń
Gmina Krzywiń
Lubiń
Opactwo Benedyktynów
Wijewo
Gospodarstwo Rolne Adam Maciejewski
Nowy Tomysl
Art-Mebel Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomasz Szuba
Buk
Wspólnota Mieszkaniowa Alternatywa
Zakład Ślusarsko-Tokarski Wiesław Bręk
Międzychód
Michał Figlarz Eko-Fig
Piła
SIMP Zarząd Główny, ul. Świętokrzyska 14A, 00-050 Warszawa. Oddział w Pile
Zielona Góra
Mazel S.A.
Czerwieńsk
Firma Handlowo Usługowa ADCOMP Adrian Dwojak
Kostrzyń nad Odrą
ADAMS TRANSPORT Adam Strelczuk
Strzelce Krajeńskie
FHU Transit Czesława Karpińska
Nowe Miasteczko
Koło Łowieckie Orzeł Nowe Miasteczko
Głogów
Biuro Obsługi Nieruchmości WENERSKI Jarosław Wenerski
Żary
Zakład Usług Projektowo-Budowlanych PROJ_BUD Zbigniew Bohatkiewicz
Słubice
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
Bezrzecze
Projektowanie Budowlane Artur Konieczny
Kołbaskowo
Gospodarstwo Rolno Produkcyjne
Police
Automatyka Serwis Sp. z o.o. Sp. K.
Resko
Przewóz Osób Mirosław Biały
golczewo
Forest Service Zakład Usług Leśnych Hołub Piotr
Dębno Lubuskie
PHU BESTT T.Bieniasiewicz, B.Ratajczak, S.Dobropolski Spółka Jawna
Nowe Bielice
Auto-Mak Krzysztof Rykaczewski
Sławno
PUH MIKS Krzysztof Szczepanowski
GEODRILLING SYSTEM Jan Albert Wolski
Słupsk
Z.Birecki-A.Ławrynowicz-L.Gardas Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Izoterm S.C.
Usługi Budowlane i Kosztorysowe
Zakład Instalatorstwa Sanitarnego, C.O., Instalatorstwo Gazowe i Ślusarstwo Henryk Golec
Kołobrzeg
ARCHITEKCI Błaszczyk i Samborski S.P.
Połczyn Zdrój
Biuro Rachunkowe Andrzej Siegień
Borkowo
Zakład Zieleni i Dróg ACER Sp. Jawna J.Kapuściński, E.Duffek
Sopot
Agencja Kreatywna APD Arkadiusz Dziuma
SZKIC Lilanna Jehkabson-Pełczyńska
Malbork
AMJ MARKETING Usługi reklamowo-marketingowe Marcin Jadach
Gronowo Górne
EL-PRE-SERWIS Leszek Aszyk Jacek Sokołowski s.c.
Kolbudy
REKNICA sp. z o.o.
Praktyka Lekarza Rodzinnego Tadeusz Wysocki
Zblewo
Pogotowie Elektryczne, Elektromechanika i Roboty Ogólnobudowlane Paweł Peka
Kartuzy
Jażdżewski Kompleksowe Usługi Budowlane Waldemar Jażdżewski
Doradztwo Ubezpieczeniowe ALAN
Kościerzyna
Usługi Projektowe Zdzisław Petry
USŁUGI PROJEKTOWE I NADZÓR BUDOWLANY Zbigniew TOCZEK
Nowa Karczma
Firma Barton Anna Barton
Koleczkowo
Stomar Stobba Marian
Kielno
Techart P.W. Zdzisław Manikowski
Rumia
Usługi Ślusarskie Malowanie Elektrostatyczne Zbigniew Kocur
DORAN Andrzej Łęszczak
Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EUROTECH Piotr Rogalski
DARIUSZ DOBEK Technik Dentystyczny
Wspólnota Mieszkaniowa BIELAWY
EKSTRALIGA ŻUŻLOWA sp. z o.o.
PROMAP sp. z o.o.
OXFORDON Janusz Dargiewicz
PU-P PALSTAL s.c.
Białe Błota
Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych Budownictwa Inżynieryjnego Tor-Bud Krzysztof Pastuszka
Bożenkowo
PAWO Elżbieta Szychta Leszek Szychta s.c.
Świecie
Zakład Usług Plastycznych Krasoń Antoni
Chełmno
Zakład Usługowy TELE i RADIOMECHANIKA Mirosław Rajewski
Grudziądz
FHU Almar Aleksandra Tyburska
ZAKŁAD TELERADIOMECHANIKI SYSTEMY ALRAMOWE Krzysztof Majewski
Toruń
DMT Krzysztof Pietryga
Kancelaria Adwokacka Kalina Grześkowiak-Gracz
Łysomice
P.W. Wimex s.c. Kusiński Wiesław, Kusińska Małgorzata
Rypin
Gabinet Lekarski Piotr Dykczyński
Lubanie
PPUH Spaw-Met Sebastian Majchrzak
Izbica Kujawska
Poldrewex Dariusz Krzyżanowicz
Inowrocław
NZOZ Rodzinny Wiesława Dziarnowska
Pakość
Przedsiębiorstwo Usług Gminnych Sp. z o.o.
Strzelno
Dom-Tel Juliusz Farynowski
Szubin
Zakład Produkcyjno-Usługowy TOKMET Arkadiusz Kluj
Skierniewice
Centrum Kultury i Sztuki
Sochaczew
JRB Firma Consultingowo-Handlowa
Nowa Sucha
CLIMREM Katarzyna Skuza-Hołuj
Ruber Radosław Kubalak
Piotrków Trybunalski
Pizzeria Tina s.c. k. Jarzębski r. Jarzębski
Miasto Piotrków Trybunalski
Grabica
MEGAFLON Barbara Sadłowska
Bełchatów
MK WZZ Sierpień 80 KWB Bełchatów
Burzenin
OLMET Olga Nawrocka
Wróblew
AWISTA PIERWSZA sp. z o.o.
Mokrsko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KAMED Peyman Mokri Kordestani
Pęczniew
P.P.H. Azal Agnieszka Kozłowska
Ostatnia aktualizacja: 25-08-2021.